Τηλεφωνική παραγγελία στο 23520 84252

 

 

OnLine παραγγελία στο λεπτό!

Super Προσφορές

Καθαρίστε όλα τα Φίλτρα
Εύρος Τιμής
Διαθεσιμότητα
Eπιλέξτε Μάρκα

Αξεσουάρ Δικτύου Bus

Εμφάνιση:
Ταξινόμηση ως:
AIRLIVE ES-4000 Email Server (POP3, SMTP, WEBMAIL, BUILT-IN DNS) Περιορισμένη Διαθεσιμότητα
Ready to Use Email Server από την Airlive Ετοιμη λύση για την άμεση διαχείριση των εταιρικών email ..
974,43€ Άνευ ΦΠΑ: 785,83€
AIRLIVE MGBLX-10 MiniGBIC 1000Base-LX  TRANSCEIVER Περιορισμένη Διαθεσιμότητα
..
137,84€ Άνευ ΦΠΑ: 111,16€
Το 100AF είναι η λύση της Airlive για passive poe εφαρμογές (to kit παρεχει και το injector/supplier..
47,60€ Άνευ ΦΠΑ: 38,39€
Skype Gateway 2 θυρών. Μετατρέψτε την ασύρματη ή ενσύρματη τηλεφωνική σας συσκευή σε IP τηλέφωνο Sk..
62,62€ Άνευ ΦΠΑ: 50,50€
AIRLIVE VoIP-422 VoIP 4-port, 2 FXO   2FXS ports Περιορισμένη Διαθεσιμότητα
H σειρά AirLive VoIP-400 είναι σχεδιασμένη για να σας εξασφαλίζει την μέγιστη απόδοση και επεκτασιμό..
381,71€ Άνευ ΦΠΑ: 307,83€
Το VoIP-440S είναι ένα εξαιρετικά συμφέρον και αξιόπιστο VoIP gateway, που προσφέρει κορυφαία ποιότη..
199,28€ Άνευ ΦΠΑ: 160,71€
TP-LINK MC220L Gigabit SFP Media Converter Περιορισμένη Διαθεσιμότητα
Το MC220L είναι ένας μετατροπέας μέσων ενημέρωσης σχεδιασμένος για να μετατρέψει 1000BASE-SX ινών / ..
30,09€ Άνευ ΦΠΑ: 24,27€
TP-LINK POE200 POWER OVER ETHERNET ADAPTER KIT Περιορισμένη Διαθεσιμότητα
TP-Link TL-POE200 Power over Ethernet Adapter Kit Το TL-POE200 έχει σχεδιαστεί για να παραδώσει την..
29,30€ Άνευ ΦΠΑ: 23,63€
TP-LINK SM311LM 1000base-BX Single-mode SFP Module Περιορισμένη Διαθεσιμότητα
Η σειρά TL-SM311 Fiber Module κάρτες εισάγονται για την επέκταση της απόστασης μεταφοράς. Με δυνατότ..
34,47€ Άνευ ΦΠΑ: 27,80€
TP-LINK TL-POE150S PoE Injector Το POE150S ειναι ενα poe injector που συμβαδίζει πλήρως με το πρότυ..
27,58€ Άνευ ΦΠΑ: 22,24€
Loading...